Skip to the content
Menu

Aktualijos

ERPB sveikina Lietuvą sėkmingai atlaikius ekonominius iššūkius dėl COVID-19 krizės

2020 m. rugsėjo 24 d. 10:40

Trečiadienį Finansų ministras Vilius Šapoka nuotoliniu būdu susitiko su laikinai Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (toliau – ERPB) prezidento pareigas einančiu Jürgen Rigterink.

Kaip bus ateityje skirstoma tiesioginė parama žemės ūkiui

2020 m. rugsėjo 23 d. 14:28

Artėjant naujajam 2021–2027 m. finansiniam laikotarpiui, Žemės ūkio ministerija kuria naują viziją – kitais metais turi paaiškėti galutinis planas, kaip ateityje Lietuvos ūkininkams bus mokamos Europos Sąjungos (ES) tiesioginės išmokos. Iš viso tam skirta 4,1 mlrd. eurų.

Liuksemburgas ir Lietuva toliau bendradarbiaus atsinaujinančios energetikos srityje

2020 m. rugsėjo 23 d. 14:24

Energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas ir Liuksemburgo energetikos ministras Claude Turmes pasirašė tarpusavio supratimo memorandumą dėl abiejų šalių bendradarbiavimo atsinaujinančios energetikos srityje.

A. Zananavičius: Europos vadovai turi pademonstruoti solidarumą su Baltarusijos visuomene

2020 m. rugsėjo 23 d. 10:04

Rugsėjo 22 dieną Užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius dalyvavo Europos Sąjungos Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) posėdyje Briuselyje.

Paryžiuje susitiko Lietuvos ir Prancūzijos teisingumo ministrai

2020 m. rugsėjo 22 d. 15:36

Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius Paryžiuje susitikęs su Prancūzijos teisingumo ministru Éric Dupond-Moretti daug dėmesio skyrė e-įrodymų teisės paketo svarbai Europos Sąjungos erdvėje. „Lietuva ir Prancūzija laikosi tos pačios pozicijos, kad tai inovatyvus ir reikalingas dokumentas, nes nusikalstamose veikose vis dažniau pasitelkiamos informacinės technologijos. Todėl labai svarbu greitai surinkti įrodymus“, – po susitikimo sakė ministras E. Jankevičius.

L. Linkevičius: Pareiškimų nepakanka, ES turi imtis veiksmų

2020 m. rugsėjo 21 d. 15:47

Rugsėjo 21 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Briuselyje (Belgijoje) dalyvavo Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų taryboje, kurioje daugiausia dėmesio skirta ES atsakui į įvykius Baltarusijoje, aptarta situacija Libijoje ir Libane, ES santykiai su Kinija, Turkija ir Afrikos Sąjunga bei tartasi dėl partnerystės su Pietų kaimynystės regionu gilinimo.

Briuselyje vyks pasirengimas Europos Vadovų Tarybos susitikimui

2020 m. rugsėjo 21 d. 15:45

Rugsėjo 22 dieną viceministras Albinas Zananavičius Briuselyje dalyvaus Europos Sąjungos (ES) Bendrųjų reikalų tarybos posėdyje.

Teisingumo ministro E. Jankevičiaus užsienio vizitų darbotvarkėje – ES ir kartu Lietuvos piliečių teisių apsauga

2020 m. rugsėjo 21 d. 10:58

Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius rugsėjo 20 – 24 dienomis su darbo vizitu lankysis Vokietijoje, Prancūzijoje ir Nyderlanduose, sutiks su šių šalių teisingumo ministrais, Eurojusto – Europos teisinio bendradarbiavimo institucijos vadovu.

Sėkmės istorijos „Europos burių“ apdovanojimuose

2020 m. rugsėjo 21 d. 10:55

Inovatyviausios idėjos, darbščiausios savivaldybės ir stipriausios bendruomenės buvo įvertintos „Europos burių“ apdovanojimais. Pažangiausi ir reikšmingiausi Europos Sąjungos investicijomis finansuoti projektai apdovanoti jau dvyliktą kartą.