Skip to the content
Menu

Aktualijos

Atrinktas kandidatas į Europos Sąjungos Bendrąjį Teismą

2020 m. spalio 29 d. 14:56

Šiandien įvyko Darbo grupės, skirtos pretendentų atrankai į Europos Sąjungos Bendrojo Tesimo teisėjo pareigas organizuoti, posėdis. Iš šešių pretendentų, Darbo grupės nariai daugiausiai balsų skyrė dabartiniam generaliniam prokurorui Evaldui Pašiliui. 

Profesinis teisės kalbos forumas

2020 m. spalio 29 d. 14:54

Spalio 28 d. vyko trečiasis Europos Komisijos Vertimo raštu generalinio direktorato Lietuvių kalbos departamento ir Teisingumo ministerijos organizuojamas Profesinis teisės kalbos forumas.

Startuoja dvi naujos ES paramos priemonės verslui: bus kuriami ir sertifikuojami kovai su COVID-19 skirti produktai

2020 m. spalio 28 d. 15:10

Verslas kviečiamas pasinaudoti Europos Sąjungos investicijų parama ir įgyvendinti projektus, kuriais siekiama spręsti COVID-19 pandemijos sukeltas problemas.

ES institucijų aktualijos spalio 19 - spalio 25 dienomis

2020 m. spalio 27 d. 12:00

Kviečiame susipažinti su svabiausiais trečiosios spalio savaitės ES institucijų įvykiais!

TVF prognozės: 2020 m. Lietuvos ekonomika Europoje susitrauks mažiausiai

2020 m. spalio 23 d. 15:26

Ketvirtadienį vakare finansų ministras Vilius Šapoka nuotoliniu būdu susitiko su Tarptautinio valiutos fondo (toliau – TVF) vykdančiąja direktore Kristalina Georgieva ir kitais regiono finansų ministrais bei centrinių bankų valdytojais.

Liuksemburge – aplinkos ir klimato kaitos politikos aktualijos

2020 m. spalio 23 d. 15:23

Šiandien į Aplinkos tarybos posėdį Liuksemburge susirinkę ES šalių narių aplinkos ir klimato kaitos ministrai sieks patvirtinti Tarybos dalinį bendrą požiūrį dėl Europos klimato reglamento ir ES Tarybos išvadas dėl Biologinės įvairovės strategijos, aptars kitus aktualius aplinkos politikos klausimus.

Naujausias vertinimas rodo, kad Europos gamta nyksta

2020 m. spalio 22 d. 15:30

Daugumos ES saugomų buveinių ir rūšių būklė, kaip rodo šią savaitę paskelbta Europos aplinkos agentūros (EAA) ataskaita ,,ES gamtos būklė", yra prasta, ir reikia daug nuveikti, kad padėtis pasikeistų.

Vilniuje siūloma steigti Europos kibernetinio saugumo kompetencijų centrą

2020 m. spalio 21 d. 15:49

Spalio 21 dieną Vyriausybė pritarė Krašto apsaugos, Užsienio reikalų, Susisiekimo bei Ekonomikos ir inovacijų ministeriijų siūlymui teikti paraišką Europos Sąjungos (ES) institucijoms Lietuvoje steigti Europos kibernetinio saugumo kompetencijų centrą.

Europiečių judėjimas veiklą Lietuvoje pradeda tinklalaidžių serija „Europa per 30 minučių”

2020 m. spalio 21 d. 15:27

Šių metų pradžioje įsteigtas Europiečių judėjimas oficialiai pradeda savo veiklą Lietuvoje. Organizacija sieks į bendraminčių platformą suburti Europos Sąjungos idėjoms neabejingus piliečius ir organizacijas, stiprinti švietimą apie ES Lietuvoje ir skatinti pilietinę visuomenę aktyviai dalyvauti ES sprendimų priėmimo procesuose. Vienas pirmųjų organizacijos projektų - tinklalaidžių jaunimui serija „Europa per 30 minučių”.